Odvetvia a riešenia

V mnohých odvetviach sme ako doma

Riešenia snímačov a systémov Balluff sú symbolom individuálnych výrobkov, ktoré sú optimálne prispôsobené odvetviu, podmienkam aplikácie a požiadavkám. Naša rozsiahla kompetentnosť v oblasti snímačov a sieťového prepojenia ponúka technologickú rozmanitosť na použitie po celom svete.

Inovatívne riešenia pre každú aplikáciu

Spoločnosť Balluff sa postará o to, aby ste pre každú z vašich úloh dostali technicky najlepšie riešenie. A aby toto riešenie spĺňalo všetky vaše požiadavky s najvyššou presnosťou. Od rozpoznávania objektov až po meranie dráhy a kvapalín, od Error Proofing až po aplikácie Priemysel 4.0. Využite naše know-how a nechajte si poradiť od našich odborníkov.

Výrobky a služby

Balluff vám ponúka vysokokvalitný sortiment s enormným rozsahom: snímače a systémy na meranie dráhy, identifikácia, rozpoznávanie objektov a meranie kvapalín, okrem toho sieťová a spojovacia technika a rozsiahle príslušenstvo.

> Vyhľadávač výrobkov

Spoločnosť

Spol. Balluff je stredne veľký podnik – riadený rodinnými príslušníkmi už štyri generácie, založený v Neuhausene z regiónu Fildern pri Štutgarte, z ktorého sa stal otvorený globálny hráč v líderskej pozícii. Podnik s tradíciou a s dlhoročnými väzbami na zákazníkov – ktorý je pre svojich zákazníkov súčasne aj dôležitým inovačným partnerom a priekopníkom.