Branże i rozwiązania

W wielu obszarach przemysłu czujemy się jak w domu

Czujniki i systemy oferowane przez firmę Balluff są optymalnie dopasowane do Twojej branży, Twoich warunków i wymagań. Nasze szerokie doświadczenie w zakresie czujników i sieci przemysłowych pozwala nam oferować różnorodne rozwiązania technologiczne.

Innowacyjne rozwiązania dla każdego zastosowania

Balluff dba o to, abyś do każdego swojego zadania otrzymał technicznie najlepsze rozwiązanie. I, aby te wszystkie Twoje wymagania były realizowane z najwyższą precyzją. Od detekcji obiektów po pomiar drogi i przepływu cieczy, od kontroli błędów po aplikacje Industrie 4.0. Wykorzystaj naszą specjalistyczną wiedzę i doradź się u naszych ekspertów.

Produkty i usługi

Balluff oferuje asortyment wysokiej jakości o nadzwyczaj szerokim zakresie: czujniki i systemy do pomiaru położenia, identyfikacji, rozpoznawania obiektów i pomiaru cieczy, ponadto technologię sieciową i technologię połączeń oraz bogate wyposażenie.

> Wyszukiwarka produktów

Firma

Balluff jest średniej wielkości, rodzinnym przedsiębiorstwem, prowadzonym od czterech pokoleń, założonym w Neuhausen pod Stuttgartem. Firma rozwinęła się do poziomu otwartego na świat, globalnego gracza z wiodącą pozycją na rynku.Balluff jest przedsiębiorstwem z tradycjami i wieloletnimi związkami z klientami – będąc równocześnie ważnym partnerem w zakresie innowacyjności i rozwoju swoich klientów.