Obory a řešení

Doma v mnoha odvětvích

Řešení snímačů a systémy Balluff představují individuální produkty, které jsou optimálně vyladěny na vaše odvětví, vaše podmínky použití a požadavky. Naše rozsáhlé znalosti v oblasti snímačů a síťových propojení poskytují technologickou rozmanitost pro použití na celé zeměkouli.

Inovativní řešení pro každou aplikaci

Společnost Balluff se stará o to, aby každý z vašich úkolů dostal nejlepší technické řešení. A aby splnilo všechny vaše požadavky s maximální precizností. Od detekce objektů po měření dráhy a kapalin, od kontroly chyb až po aplikace pro Průmysl 4.0. Využijte naše know-how a nechte si poradit našimi odborníky.

Produkty a služby

Balluff vám nabízí kvalitní, mimořádně široký sortiment: senzory a systémy pro měření dráhy, identifikaci, rozpoznávání objektů a měření kapalin, včetně síťové a spojovací techniky a bohatého příslušenství.

> Vyhledávač produktů

Podnik

Společnost Balluff je středně velkým podnikem – už čtyři generace pod rodinným vedením, založena v Neuhausenu auf den Fildern u Stuttgartu, vyrostla v celosvětového špičkového globálního hráče. Podnik s tradicí a dlouholetými vztahy se zákazníky, který je současně pro své zákazníky důležitým inovačním partnerem a průkopníkem.